OSŁONA DO KASKU PLASMA VISOR FULL FACE

Ocena:
0% of 100
Cena 167,96 zł Cena 419,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002386000000035

Pełnotwarzowa, przeźroczysta osłona kompatybilna z kaskiem Plasma.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Osłona pełnotwarzowa przydaje się podczas prac arborystycznych lub odbywających się na wysokości. Szczególnie podczas takich prac, w trakcie których jest ryzyko, że drobinki mogą skaleczyć twarz lub wpaść do oczu. Osłona kasku Visior Full Face zabezpiecza całą twarz, by zminimalizować takie ryzyko zranienia. Jest ona kompatybilna z kaskiem Plasma, zatem po zamocowaniu dobrze do niego przylega. Dzięki gumowej listwie u góry osłony to połączenie z kaskiem jest możliwie szczelne, jak również ryzyko porysowania osłony przez kask jest minimalne. Osłona wykonana została z policarbonu. To tworzywo zapewniające dobrą widoczność, a jednocześnie trwałe i odporne na zarysowania. Nie ogranicza pola widzenia, a dzięki zabezpieczeniu anti fog, nie paruje od wewnątrz. Masz zatem do dyspozycji akcesorium podnoszące bezpieczeństwo wykonywanych na wysokości prac, przy jednoczesnych dobrych parametrach komfortu pracy. Zapewnia dobrą ochronę także w ekstremalnych warunkach pracy i jest odporna na zarysowania także w wysokiej temperaturze.

Materiał: poliwęglan
Klasa optyczna: 2
Waga: 120 g
Certyfikacja: CE EN 166

Właściwości
  • osłona twarzy kompatybilna z kaskami Plasma (AQ oraz Hi Viz)
  • chroni całą twarz np. przed drobinkami drewna lub metalu
  • gumowy rant górny zabezpieczający przed porysowaniem od kasku
  • z kaskim Plasma tworzy szczelną ochronę także w miejscu połączenia osłony i kasku
  • panoramiczny kształt nie ogranicza pola widzenia
  • trwały poliwęglan odporny na zarysowania i inne uszkodzenia zewnętrzne
  • powłoka anti fog chroniąca przed parowaniem od wewnątrz
  • łatwy montaż na kompatybilnych kaskach

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:OSŁONA DO KASKU PLASMA VISOR FULL FACE
Twoja ocena