Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -20%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

PRZEWODNIK ALPY AUSTRIACKIE TOM II

55,90 zł

Przewodnik turystyczno-wspinaczkowy po Alpach Austriackich

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Tom drugi opisuje trasy w następujących pasmach: Alpy Kitzbuehelskie, Kaisergebirge, Masyw Dachsteinu, Wysokie Taury i Karawanki. Przedstawione w przewodniku trasy są zwykle niezbyt trudne i dostępne dla wszystkich członków rodziny nieco obeznanych z górskimi wędrówkami. Nowy przewodnik znakomitego autora, Keva Reynoldsa.Opisuje najbliższą dla polaków część Alp, czyli Alpy Austriackie. W drugim tomie tego wydania znajdziesz trasy, które są dostępne dla wszystkich, bez większych trudności. Będą one także dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi.

Druga część obejmuje 5 górskich rejonów, a w połączenu z pierwszą, masz kompletny opis Alp ciągnących się od Ratikonu do granicy z Lichtensteinem. Opisano tu nie tylko popularne kurorty, lecz także mało znane miejsca jak Karawanki. Wszystko opisane w czytelny i przystępny sposób, łacznie z uproszczonymi mapkami i przydatnymi organizacyjnie informacjami o infrastrukturze.

Właściwości

  • poszczególne trasy zaznaczono na schematycznych mapach narysowanych specjalnie na potrzeby tego przewodnika
  • wstęp do każdego rozdziału zawiera szczegóły dotyczące wiosek lub kurortów w dolinach, dojazdu, infrastruktury, biur informacji turystycznej i schronisk.

Opisane regiony:

  • Alpy Kitzbuehelskie,
  • aisergebirge,
  • asyw Dachsteinu,
  • ysokie Taury
  • arawanki.

Liczba stron: 280
Format: 120×168 mm
Oprawa: miękka
Wydanie: II, 2018 r.
Wydawca: Sklep Podróżnika
Oryginalny tytuł: Walking in Austria

Dodaj opinię dla produktu:
PRZEWODNIK ALPY AUSTRIACKIE TOM II