PRZEWODNIK WSPINACZKOWY FRANKENJURA BAND 2

Ocena:
0% of 100
Cena 149,99 zł Cena 185,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001996200000035

Przejrzysty przewodnik po niemieckiej Frankenjurze. Uaktualnione wydanie, w którym znajdziesz 6500 dróg. 

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
 • Darmowa wysyłka od 359 zł
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Zapłać za 30 dni Więcej
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Frankenjura słusznie uchodzi za jedno z najpopularniejszych miejsc wspinaczkowych w Europie. Ogrom terenu i mnogość skał sprawiają, że jest miejscem, do którego tłumnie zjeżdżają wspinacze z wielu krajów. Jedenasta edycja przewodnika Frankenjura odkryje przed Tobą tysiące fantastycznych miejsc tego regionu.

Przewodnik składa się z dwóch tomów. W części drugiej zaprezentowano aż 15 ciekawych wspinaczkowo rejonów: Walberla, Trubachtal, Betzensteiner Gebiet, Spieser Gebiet, Schnaittacher Gebiet, Pegnitztal, Krottenseer Forst, Hirschbachtal, Königsteiner Gebiet, Lehental, Högenbachtal, Förrenbachtal und das Lauterbachtal. Mnogość dróg wspinaczkowych, które tam poprowadzono, oszałamia. W przewodniku zaprezentowano aż 6500 linii, co w połączeniu z częścią pierwszą daje 13600 dróg wspinaczkowych. W nowym wydaniu znajdziesz zarówno drogi dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych wspinaczy. Opisano tu rejony, gdzie można dopiero szlifować swoje umiejętności lub sięgać po wymarzoną cyfrę.

W przewodniku postawiono przede wszystkim na przejrzyste i proste szkice. Od najbardziej ogólnych, prezentujących na uproszczonych mapach umiejscowienie sektorów, po rysunki poszczególnych skał. Zaznaczono przebieg całej drogi wspinaczkowej z zaznaczonymi miejscami wspinek. Kolorystyczny kod ułatwia zorientowanie się w trudności wybranej linii.
Przewodnik został wydany w języku niemieckim. Miłośnicy języka Goethego będą się czuć dopieszczeni, jednak osoby nieznające niemieckiego z pewnością sobie poradzą, ponieważ części opisowe nie są długie, a najważniejsze informacje są podane za pomocą piktogramów. Parkingi oraz skały oznaczono współrzędnymi GPS, dzięki czemu trafienie we właściwe miejsce jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze.

Do przewodnika dodano kod umożliwiający ściągnięcie aplikacji telefonicznej (Android, iOS) Vertical Life.

Cechy produktu
 • druga część przewodnika wspinaczkowego po Frankenjurze
 • obszerna część informacyjno-logistyczna
 • opis 15 sektorów
 • ponad 6000 dróg wspinaczkowych
 • książka w języku niemieckim
 • przejrzysty układ przewodnika
 • piktogramy podsumowujące najważniejsze informacje
 • szkice skał z zaznaczonymi przebiegami dróg wspinaczkowych
 • zaznaczone miejsca wpinek

tytuł: Frankenjura Band 2
język wydania: niemiecki
wydanie: jedenaste
rok wydania: 2021
wydawca: Panico Alpinverlag
autorzy: Sebastian Schwertner
liczba stron: 576
oprawa: miękka

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY FRANKENJURA BAND 2
Twoja ocena