PRZEWODNIK WSPINACZKOWY JURA POŁUDNIOWA WYDANIE V

Ocena:
100% of 100
Cena 87,99 zł Cena 99,99 zł
W magazynie
sku
0009042000000035
99.99 zł cena katalogowa -12%
87.55 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Bestsellerowy, całościowy przewodnik wspinaczkowy po Jurze południowej w wersji uaktualnionej na 2023 r. 

Więcej
Kup do godziny 14:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
 • Darmowa wysyłka od 359 zł
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Zapłać za 30 dni Więcej
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Przewodnik wspinaczkowy Jura Południowa wydanie V to piąta już aktualizacja bestsellerowej pozycji autorstwa Grzegorza Rettingera. Jest to najbardziej kompleksowy na polskim rynku opis rejonu wspinaczkowego krakowskiego i podkrakowskiego. Obejmuje ponad 5 tysięcy dróg i projektów w Dolinach Prądnika, Garliczki, Wedonki, Racławki, Szklarki, Będkowskiej, Kobylańskiej, Bolechowickiej, Kluczwody, Sanki (Zimny Dół, Półrzeczki), Brzoskwini, Aleksandrowickej, Wrzosy i Brodła oraz w Nielepicach i Kleszczowie, a także Bramie Krakowskiej (Zakrzówek, Liban, Krzemionki, Tyniec, Piekary.

W stosunku do poprzednich wydań zakres przewodnika został poszerzony o dokładne opracowanie rejonu Garbu Tenczyńskiego i Bramy Krakowskiej. Autor zaktualizował także bazę danych o drogach i stanie eksploracji. Każda droga poza opisem zawiera też dane historyczne jak nazwisko autora oraz rok pierwszego prowadzenia. 

Przewodnik jest całościowym opisem rejonu wspinaczkowego krakowskiego i podkrakowskiego, który przygotowano w niezwykle przystępny sposób. Zaprojektowano go tak, by pomagał w wyborze celów wspinaczkowych. Mapy pokazują umiejscowienie skał, ale także poszczególne drogi zostały oznaczone kolorami oznaczającymi stopień trudności. Przewodnik zawiera także fotokody, dzięki którym z pomocą smartfona można wczytać do nawigacji pozycję skał i parkingów. 

Autor: Grzegorz Rettinger
Wydawca: wspinanie.pl
Wydanie: 5
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 488
Format: A5

Cechy produktu
 • najbardziej kompleksowy przewodnik wspinaczkowy po krakowskich i podkrakowskich rejonach wspinaczkowych
 • aktualizacja dróg i informacji na rok 2023
 • bestsellerowy przewodnik wspinaczkowy autorstwa Grzegorza Rettingera
 • opis ponad 5 tys. dróg i projektów
 • wydanie rozszerzone o całościowe opracowanie Garbu Tenczyńskiego i Bramy Krakowskiej 
 • zaktualizowana baza danych o drogach w rejonie
 • zawiera kolorowe mapy z usytuowaniem skał
 • przyporządkowanie kolorów dróg stopniom trudności
 • fotokody do wczytywania do nawigacji parkingów i położenia skał 
 • zakres: Doliny Prądnika, Garliczki, Wedonki, Racławki, Szklarki, Będkowska, Kobylańska, Bolechowicka, Kluczwody, Sanki (Zimny Dół, Półrzeczki), Brzoskwini, Aleksandrowicka; Nielepice i Kleszczów, Wrzosy i Brodła, Brama Krakowska (Zakrzówek, Liban, Krzemionki, Tyniec, Piekary.

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY JURA POŁUDNIOWA WYDANIE V
Twoja ocena