PRZEWODNIK WSPINACZKOWY SŁOWENIA

Ocena:
0% of 100
Cena 153,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002938600000035

Obszerny przewodnik opisujący wszystkie najważniejsze rejony wspinaczkowe Słowenii

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Zapłać za 30 dni Więcej
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Zaktualizowane wydanie z 2020 roku przewodnika wspinaczkowego po Słowenii jest kompletnym kompendium prezentującym wszystkie najważniejsze rejony wspinaczkowe kraju. Opisano w nim ponad 5200 dróg należących do 99 rejonów, od Adriatyku po Alpy Julijskie.

99 rejonów wspinaczkowych zostało scharakteryzowanych i opisanych. Rozrysowano w nich 5200 dróg wspinaczkowych. Świetne rysunki dróg wykonane przez himalaistę Danilo Cedilnika z poprzedniego wydania zostały teraz zastąpione dokładnymi zdjęciami skał i dróg.

Słowenia jest prawdziwym rajem dla wspinaczy. Zróżnicowane krajobrazy i bogactwo form terenowych sprawia, że można tu uprawiać zarówno wspinaczkę skałkową jak i górską w warunkach letnich i zimowych. Kraj, choć niewielki oferuje niezwykły wybór miejsc do wspinania. Z nadmorskich skałek tufowych, gdzie nawet zimą panują wiosenne temperatury można w pół dnia przejechać w Alpy i wspinać się na zboczach szczytów osiągających ponad 2500 m n.p.m. Ta różnorodność odzwierciedlona jest w przewodniku.

Opisy w przewodniku wykonane są w językach: słoweńskim, angielskim, niemieckim i włoskim.

Cechy produktu
  • najbardziej obszerne kompendium dotyczące rejonów wspinaczkowych w Słowenii
  • opis 99 regionów i 5200 dróg
  • wysokiej jakości zdjęcia gór i skał z drogami wspinaczkowymi
  • świetne rysunki Danilo Cedilnika

Wymiary: 15x24 cm
Ilość stron: 592
Okładka: miękka
Wydanie: 2020

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY SŁOWENIA
Twoja ocena