PRZYRZĄD HANDS UP

Ocena:
0% of 100
Cena 236,99 zł Cena 315,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002309200000035

Ergonomicznie wykonany przyrząd zaciskowy do podchodzenia na linie.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • Darmowy zwrot w 100 dni
 • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Hands up to przyrząd służący do podchodzenia po linie, którego zasada działania przypomina inne tego typu przyrządy. Zapadka z kolcami odchyla się i pozwala na ruch w górę, po którym następuje blokada. Kolce przyrządu wbijają się w linę, by uniemożliwić przyrządowi zsuwanie się. Zostały one tak dobrane, by z jednej strony stabilnie utrzymać przyrząd w miejscu, działać na linach brudnych lub zalodzonych, a jednocześnie zachować najwyższe bezpieczeństwo i nie niszczyć oplotu lin. Tym, co wyróżnia Hand Up od innych przyrządów tego typu, jest specjalny kształt. Umożliwia on wygodne trzymanie przyrządu, także dwiema rękami, podczas podchodzenia. To sprawia, że ruchy w górę mogą być bardziej płynne, a przez to szybsze. Antypoślizgowy wspornik na dłoń w górnej część przyrządu, specjalne wycięcie w okolicy zapadki oraz ergonomicznie profilowana rączka wpływają pozytywnie na możliwości wygodnego chwycenia przyrządu. Każdy może znaleźć sposób ułożenia rąk na przyrządzie, który najbardziej mu odpowiada. Ponadto Przyrząd przeznaczony jest do lin o szerokim zakresie średnic (8-13 mm) i pozwala na obciążenie do 100 kg. Lekkie stopy, z których wykonano przyrząd sprawiają, że ma on niewielką wagę, a jednocześnie zachowuje standardy bezpieczeństwa. Do sporych rozmiarów dolnego otworu można przypiąć kilka karabinków lub maillonów. Otwór u góry umożliwia prowadzenie przyrządu na trawersach lub układach do wyciągania.

Certyfikacja: CE EN 567, EN 12841
Wymiary: 110×235 mm

Właściwości
 • trwały przyrząd do podchodzenia po linie
 • ergonomiczny kształt ułatwiający obsługę oburącz
 • duża rączka umożliwiająca wygodną pracę w rękawicach
 • antypoślizgowy wspornik w górnej części przyrządu
 • zęby, które działają na zalodzonych lub wybrudzonych linach bez niszczenia oplotu liny
 • dwustopniowe odblokowywanie zapadki: częściowe - do schodzenia za pomocą przyrządu, całkowite - do wypięcia przyrządu z liny
 • sporych rozmiarów dolny otwór umożliwiający wpięcie kilku karabinków lub maillonów
 • otwór u góry dla dodatkowej blokady podczas pracy na trawersach lub w układach wyciągowych
 • lekkie, a jednocześnie trwałe stopy
 • współpraca na linach o grubościach 8-13 mm

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZYRZĄD HANDS UP
Twoja ocena