WOREK DROMLITE 6L

Ocena:
100% of 100
Cena 176,65 zł Cena 229,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002081600000035
Oszczędzasz 23%

Lekki i pakowny worek na wodę o pojemności 6 litrów.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Największy z rodziny ultralekkich i pakownych worków na wodę marki MSR. Po opróżnieniu i złożeniu nie zajmuje on dużo więcej miejsca niż jego nakrętka. Materiał zastosowany do produkcji worków DromLite nie zmienia smaków napojów i jest całkowicie wolny od bisfenolu A (BPA). Worek posiada ucho, dzięki któremu łatwo się go transportuje lub wiesza aby łatwo nalewać wodę do innych naczyń. Korek w workach DromLite jest wszechstronny i można łatwo przy jego pomocy nalewać z worka, pić prosto z, i nalewać do niego.


Wymiary: 28,7 x 52,3 cm
Pojemność: 6 l

Właściwości
  • niezwykle pakowny, po opróżnieniu zajmuje niewiele więcej miejsca niż jego nakrętka
  • wykonany z wytrzymałych materiałów
  • ucho do mocowania i noszenia
  • wolny od bisfenolu A (BPA)
  • tworzywo wewnętrzne nie mające wpływu na smak
  • wygodny korek, pozwalający łatwo napełniać bukłak, pić z niego i nalewać do innych naczyń
Technologie
  • Pojemność 6 l
  • Waga 162 g

Cząsteczki Bisfenolu A czyli BPA uwalniane z popularnych, wykonanych z plastiku przedmiotów, takich jak kubki, talerze czy butelki, przenikają do żywności – zwłaszcza jeśli poddajemy je działaniu wysokich temperatur – w kuchenkach mikrofalowych lub zmywarkach. Powodują nieodwracalne szkody w układzie hormonalnym, które mogą być przyczyną późniejszej otyłości. Zaburzają naturalną pracę komórek tłuszczowych, tzw. adipocytów, które mimo stosowania niskokalorycznej diety nadmiernie się namnażają. Cząsteczki BPA są również odpowiedzialne za wszelkiego typu zmiany nowotworowe oraz antyandrogenność czyli blokowanie pracy głównych hormonów męskich, co może prowadzić do bezpłodności.

Filmy dotyczące produktu

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:WOREK DROMLITE 6L
Twoja ocena